Szkolenia
AQUA-TECH > Aktualności > Targi WOD-KAN 2016 w Bydgoszczy

Targi WOD-KAN 2016 w Bydgoszczy

Targi wod-kan 2016 w Bydgoszczy (zdj. DSCF3506_log)

Po raz kolejny nasza firma uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016. Najważniejsza impreza branży wod-kan organizowana przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” odbyła się 10 do 12 maja w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy.
W targach wzięło udział  375 wystawców a imprezie towarzyszyły liczne debaty, konferencje oraz pierwszy Międzynarodowy Kongres Envicon Water.

Jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy stoisko wspólnie z naszym partnerem, firmą Plum Sp. z o.o. – producentem nowoczesnych rejestratorów telemetrycznych MacR6. Zespół AQUA-TECH jest autorem koncepcji działania rejestratorów produkcji Plum w obszarze woda oraz ich dystrybutorem.

Niezmiernie cieszymy się, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nasze zespoły przez długie godziny odpowiadały na wszelkie pytania setek odwiedzających.

Rejestrator Mac R6_N

Największym zainteresowaniem cieszyła się kwestia odczytu stacjonarnego wodomierzy w oparciu o rejestratory bilingowe MacR6/N. Na odwiedzających duże wrażenie wywarły funkcjonalności najnowszego urządzenia firmy Plum, zwłaszcza kompatybilność wobec wodomierzy wiodących producentów dzięki sprzężonej nakładce. Wiele pytań dotyczyło możliwości monitorowania strat wody przy pomocy rejestratorów MacR6 oraz wsparcia przedsiębiorstw wodociągowych przy tworzeniu modeli hydraulicznych.

Sprawdź funkcje MacR6/N

Miło nam było spotkać zarówno dotychczasowych Klientów jak i poznać przedstawicieli kolejnych przedsiębiorstw.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za rozwijające rozmowy oraz ekipie Plum za nieocenioną współpracę.

Poznaj bliżej prezentowane na targach rejestratory MacR6

Galeria zdjęć