Szkolenia
AQUA-TECH > Aktualności > Szkolenia archiwalne > Straty wody – otwarte seminarium szkoleniowe

Straty wody – otwarte seminarium szkoleniowe

Kolejne otwarte spotkanie dla przedsiębiorstw wodociągowych pod hasłem „Bilans wody w aspekcie pomiarów objętości i przepływu. Ograniczanie strat rzeczywistych i pozornych wody poprzez budowanie wiedzy o sieci wodociągowej.” odbyło się w Lublinie 27.03.2018

Gościliśmy  prezesów, dyrektorów, kierowników i specjalistów z przedsiębiorstw wodociągowych z Białej Podlaskiej, Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Parczewa, Puław i Ryk.

Współorganizatorami szkolenia byli partnerzy AQUA-TECH: firmy  KartGIS, Itron i AGAflex prowadzący kolejne bloki tematyczne:

I. Redukcja wody niedochodowej NRW w oparciu o usługę inteligentnej analizy danych w chmurze (SaaS) – Mirosław Rząsa, ITRON Sp. z o.o.

II. Monitoring sieci a modelowanie sieci w obniżaniu strat rzeczywistych wody w sieci wodociągowej. Ograniczanie strat pozornych wody. Monitoring sieci kanalizacyjnych. – Piotr Krzysztof Tuz, AQUA – TECH Sp. J.

III. System GIS – podstawa do racjonalnego zarządzania sieciami wod-kan – Adam Niedośpiał, KartGIS Sp. z o.o.

IV. Bezawaryjne złączki tworzywowe ISIflo w aspekcie ograniczania strat rzeczywistych w sieciach wodociągowych – Tomasz Gronek, AGAflex

Miło nam było Państwa gościć.