Szkolenia
AQUA-TECH > Aktualności > AQUA-TECH na seminarium dla spółdzielni mieszkaniowych

AQUA-TECH na seminarium dla spółdzielni mieszkaniowych

20160204_150035

 

Nasi przedstawiciele uczestniczyli w seminarium Spółdzielczego Regionalnego Związku Rewizyjnego w Białymstoku. Spotkanie odbyło się w dniach 4-5.02.16 w Oficerskim Yacht Clubie w Augustowie.


W wystąpieniu  „Ciepła woda z PV” zaprezentowaliśmy nasze propozycje przygotowane specjalnie dla spółdzielni mieszkaniowych, dostosowane do budownictwa wielorodzinnego. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się m. in. czy opłacalne jest wykorzystanie fotowoltaiki do podgrzewu ciepłej wody użytkowej oraz czym wyróżnia się nasze rozwiązanie przygotowane dla budynków wielolokalowych.

W rozmowach kuluarowych szczególnym zainteresowaniem cieszyła się kwestia efektywności energetycznej zaproponowanego wykorzystania energii słonecznej do podgrzewania ciepłej wody użytkowej przy pomocy paneli fotowoltaicznych.

W seminarium uczestniczyło kilkudziesięciu przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Wszystkim dziękujemy za uwagę i owocne spotkania między wykładami.

Poznaj naszą ofertę zestawów fotowoltaicznych