Szkolenia
AQUA-TECH > Aktualności > Gospodarka wodomierzowa i bilansowanie wody

Gospodarka wodomierzowa i bilansowanie wody

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniach 25-26 kwietnia 2016 roku mieliśmy przyjemność przeprowadzić szkolenie zamknięte na zamówienie Administracji Budynków Komunalnych Sp. z o.o. w Lidzbarku Warmińskim. Spotkanie odbyło się w siedzibie naszego Klienta i zostało dofinansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Tematem wydarzenia były  „Gospodarka wodomierzowa i bilansowanie wody” omówione przez dr inż. Piotra Tuza.
Co najbardziej zainteresowało uczestników podczas całego szkolenia? – wszelkie kwestie dotyczące wodomierzy głównych w zarządzanych budynkach. Program szkolenia został dostosowany do składu grupy: pracownicy zajmujący się montażem i odczytem wodomierzy otrzymali wsparcie w kwestiach technicznych, zaś ci odpowiedzialni za  rozliczenie różnicy bilansowej w kwestiach rozliczeniowych. Oprócz części teoretycznej uczestnicy mieli możliwość konsultacji – również w terenie, na obiektach zarządzanych przez ABK, gdzie na przykładach, podczas przeglądu funkcjonowania i sposobów montażu wodomierzy, mogli doświadczyć tego, o czym mówił prelegent w części teoretycznej.

Wszystkim uczestnikom szkolenia serdecznie dziękujemy za uwagę, a Panu Prezesowi Administracji Budynków Komunalnych Sp. z o.o. w Lidzbarku Warmińskim za zaproszenie i przyjęcie nas w swojej siedzibie.

Zobacz program szkolenia i opinie uczestników