Szkolenia
AQUA-TECH > Aktualności > Szkolenia > Zapowiedź: Konferencja WODA-ŚCIEKI-CZŁOWIEK-ŚRODOWISKO 2019

Zapowiedź: Konferencja WODA-ŚCIEKI-CZŁOWIEK-ŚRODOWISKO 2019

W dniach 13-15 marca 2019 przedstawiciele branży wod-kan, po raz kolejny spotkają się na wydarzeniu organizowanym corocznie przez Forum Dyskusyjne Wodociągów Polskich przy współpracy z Instytutem Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej. Uczestnicy konferencji w Licheniu mogą liczyć na spotkanie i wysłuchanie najważniejszych naukowców i praktyków w branży wod-kan w Polsce.

Jak co roku konferencję objęła patronatem honorowym Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”, patronatu medialnego udzielili wiodący wydawcy magazynów i portali branżowych – m.in. Technologia Wody, Wodociągi Kanalizacja, Forum Eksploatatora, Portal Komunalny.

Ponownie w konferencji będzie uczestniczył jeden z szefów naszej firmy – dr inż. Piotr Tuz, który wygłosi prelekcję „Systemowe obniżanie strat wody w przedsiębiorstwach wodociągowych”.

W referacie zostanie przedstawiony algorytm obniżania strat wody w przedsiębiorstwie wodociągowym. Dokładniej zostaną omówione wybrane propozycje np. modelowanie hydrauliczne sieci wodociągowej czy też zagadnienia związane z monitoringiem końcowych odbiorców oraz lokalizacją wycieków.

Opis konferencji na stronie Organizatora – Forum Dyskusyjnego Wodociągów Polskich

 

Sprawdź relację z naszego udziału w roku 2018

Sprawdź relację z naszego udziału w roku 2017