Szkolenia
AQUA-TECH > Kariera

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Jeśli możesz o sobie powiedzieć:

 • praca jest dla mnie pasją, lubię to co robię
 • cały czas się uczę i szkolę, rozwój zawodowy i specjalizacja są dla mnie bardzo ważne
 • nie boję się zmian, wyzwań, wyjazdów i  trudnych sytuacji
 • wyciągam wnioski z popełnionych błędów, wiem nad czym powinienem popracować
 • potrafię dobrze zarządzać swoim czasem
 • mam doświadczenie w branży WOD-KAN/sanitarnej/energetycznej/OZE

to AQUA-TECH może być miejscem dla Ciebie.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach – gospodarki wodnej, metrologii, inżynierii środowiska, diagnostyki sieci, energetyki, ciepłownictwa, handlu, marketingu i zarządzania projektami. Mimo różnych specjalizacji i charakterów, łączy nas pasja do doskonalenia się i rozwoju.

Darzymy siebie szacunkiem i zaufaniem, dzięki czemu, praca w naszym zespole jest wyjątkowa i twórcza.

Poznaj nasz zespół i doświadczenie 

Praca

Jeśli masz pomysł na siebie w naszej firmie, przedstaw nam swoją kandydaturę. Może właśnie Ciebie szukamy?

Tak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie:

 1. Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych
 2. Wywiad telefoniczny
 3. Rozmowa kwalifikacyjna i testy
 4. Rozmowa kwalifikacyjna II (opcjonalnie)
 5. Wybór kandydata
 6. Witamy w AQUA-TECH!

 

CV prześlij na adres praca@aqtech.com.pl

Prosimy o zawarcie w  CV aktualnej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AQUA-TECH Smilewicz Tuz Sp. j. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Jeżeli chcą Państwo, aby Państwa kandydatura była rozpatrywana także w przyszłych rekrutacjach, można dołączyć zapis:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AQUA-TECH Smilewicz Tuz Sp. j. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

AKTUALNE OFERTY PRACY

Specjalista ds. modelowania sieci wodociągowej

 

Praktyki

Chcesz zdobyć doświadczenie w naszym zespole?

Oferujemy bezpłatne praktyki i płatne staże w ramach programów stażowych uczelni i Urzędów Pracy.

Dlaczego warto podjąć praktyki?

W zdobywaniu doświadczenia zawodowego niezmiernie cenne są praktyki, zwłaszcza te nieobowiązkowe. Dzięki nim, wyróżnisz się spośród innych absolwentów wobec przyszłego pracodawcy. Praktyki pozwolą Ci zweryfikować wiedzę teoretyczną zdobytą w trakcie studiów, pomogą zdecydować w którym kierunku chcesz się rozwijać w przyszłej pracy zawodowej oraz rozwiną Twoje umiejętności miękkie, takie jak praca w zespole, zarządzanie sobą w czasie, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu. Staniesz się bardziej samodzielny i zyskasz nowe, cenne znajomości.

Dlaczego warto rozpocząć praktyki/staż w AQUA-TECH?

Jesteśmy organizacją otwartą na rozwój i wspierającą innych w rozwoju. Tworzymy przyjazne środowisko dla osób uczących się. Chętnie dzielimy się wiedzą i umiejętnościami. U nas będziesz miał dostęp do najnowszych technologii w zakresie metrologii, systemów zdalnego odczytu, diagnostyki sieci i modelowania hydraulicznego. Będziesz współpracował z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Po zakończonych praktykach otrzymasz zaświadczenie o odbytej z nami współpracy i referencje.

Poznaj nasz zespół i doświadczenie 

 

Praktyki/staż w Dziale Technicznym

Zapraszamy studentów i absolwentów studiów inżynierskich i magisterskich inżynierii środowiska, automatyki, informatyki, elektroniki (po III roku studiów).

Jakie będą Twoje zadania?
Będziesz brać czynny udział w pracach związanych z tworzeniem koncepcji systemów nadzoru nad siecią wodociągową, tworzeniem modeli sieci wodociągowych, strefowaniem sieci, przerysowywanie istniejących sieci, tworzeniem koncepcji podziału sieci na strefy monitoringu, modelowaniem hydraulicznym sieci, kalibracją istniejących systemów.
W zależności od pory roku w zakres praktyk może wejść również udział w pracach związanych z lokalizacją armatury podziemnej, pomiarem ciśnienia, przepływu oraz innych parametrów pracy sieci wodociągowych, pracach lokalizacyjnych i poszukiwawczych z wykorzystaniem geofonów, lokalizatorów i detektorów metali.
Poznasz w praktyce najnowocześniejsze  rozwiązania technologiczne firm produkujących urządzenia do wykrywania wycieków oraz systemy zdalnego odczytu i rejestratory przepływu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

 • samodzielności
 • gotowości do wyjazdów i pracy w terenie
 • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel) i programu AutoCAD
 • pozytywnego i rzetelnego podejścia do obowiązków

Zgłoszenia wraz z CV przyjmujemy pod adresem: praktyki@aqtech.com.pl

Prosimy o dopisek „Praktyki – diagnostyka” w tytule maila.

 

Praktyki w firmie AQUA-TECH w Dziale Diagnostyki Sieci, mogę z całą pewnością uznać za czas owocny i bogaty w nowe doświadczenia. Z początku miałem obawy, czy uda mi się przyswoić ogrom nowych informacji. Okazało się jednak, iż firmę tworzą wspaniali ludzie, a jednocześnie wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Miła atmosfera w firmie z pewnością sprzyjała procesowi uczenia się.

Zdecydowanym plusem odbycia praktyk w AQUA-TECH jest również mnogość doświadczeń: możliwość udziału w opracowywaniu największych projektów i koncepcji, kontakt z najnowszymi technologiami i nowoczesnym sprzętem, możliwość pracy w terenie i kontaktu z klientami.

Uważam, że podjęcie praktyk w firmie AQUA-TECH było trafną decyzją, osoby wahające się zdecydowanie zachęcam do spróbowania swoich sił.

Łukasz Wysocki 
absolwent inżynierii środowiska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej – od października 2016 pracownik AQUA-TECH 

Praktyki/staż w Dziale Szkoleń i Marketingu

Zapraszamy studentów i absolwentów ekonomii, marketingu, socjologii i innych kierunków pokrewnych.

Jakie będą Twoje zadania?
Będziesz brać czynny udział w tworzeniu naszej strategii promocyjnej, w działaniach marketingowych i w obszarze social media. Będziesz wspomagać organizację i promocję naszych szkoleń. Będziesz miał szansę pracy z Klientem i współpracy z project managerem doświadczonym w branży szkoleniowej.

Czego oczekujemy od Ciebie?

 • samodzielności
 • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
 • umiejętności wyszukiwania trafnych informacji w Internecie i swobody w obszarze social media
 • odwagi w kontaktach telefonicznych z Klientem
 • pozytywnego i rzetelnego podejścia do obowiązków

Zgłoszenia wraz z CV przyjmujemy pod adresem: praktyki@aqtech.com.pl

Prosimy o dopisek „Praktyki – szkolenia i marketing” w tytule maila.

 

Praktyki w firmie AQUA-TECH były dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem. Dzięki nim poznałam świat marketingu w tak specyficznej branży. W firmie panowała przemiła atmosfera, a każdy w razie potrzeby chętnie służył pomocą i dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, co sprawiało, że nawet najtrudniejsze zadania w moment stawały się proste. Praktyki z marketingu w firmie specjalizującej się w branży wodno-kanalizacyjnej z początku mogą wydawać się nudne. Ale czy na pewno? Każde zadanie, które przede mną stawiano było czymś nowym i ciekawym. Oprócz tworzenia postów na stronę i portale społecznościowe, pokonałam stres w wywiadach telefonicznych z klientami i miałam okazję napisać list do sponsorów zapraszający ich do współpracy przy nowym projekcie. Nieraz musiałam szukać przeróżnych informacji w internecie, dzięki czemu teraz jestem w stanie dotrzeć do każdego zakamarka w Google.

Jestem pewna, że nabyte podczas praktyk umiejętności zaowocują w mojej przyszłej karierze zawodowej. Jeżeli ktoś jeszcze będzie się wahał, czy warto nabrać doświadczenie w firmie AQUA-TECH to dodam, że czas tam spędzony będę wspominała z ogromnym uśmiechem na twarzy!

Patrycja Grabowska
studentka ekonomii na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku